top of page
0412_Hua-[Converted]-[Recovered].jpg

Dünya Koro Müziği Sempozyumu

 

Müzik Eğitimcisi Dayanışma Programı

Dünya Koro Müziği Sempozyumu

Müzik Eğitimcisi Dayanışma Programı

Koro Kültürü Derneği olarak 25-30 Nisan tarihleri arasında Kültür Bakanlığı ve Uluslararası Koro Müziği Federasyonu (IFCM) işbirliğiyle İstanbul AKM'de gerçekleştireceğimiz uluslararası etkinlik Dünya Koro Müziği Sempozyumu (WSCM) içerisinde afet sonrası gerçekleşecek müzik eğitiminde öğrenciye yaklaşım ve travma süreci yönetimi konularına da yoğunlaşmaktayız. Psikologlar, PDR uzmanları ve müzik eğitimcileri ile birlikte hazırlamakta olduğumuz programımıza depremden etkilenmiş öğrencilerle çalışacak müzik eğitimcilerini belli bir kontenjan dahilinde ücretsiz olarak dahil etmek istiyoruz. Kendi ağımız içerisinde olan ve okullarda görev yapmakta olan müzik eğitimcilerimizin faydalanabilmesi adına başladığımız bu programı daha geniş bir çevreye sunabilmek istiyoruz.

Müzik eğitimcileri ve müzik eğitimcisi adayı Lisans 4. sınıf öğrencilerimiz, uluslararası ve yerel programdaki sunum/panel ve toplantılar ve ustalık sınıfı açık provalarından, "Müzik Eğitimcisi Dayanışma Programı"na kayıt olarak ücretsiz faydalanabileceklerdir. Katılımcılar, kontenjan olması halinde akşamüstü konserlerine ücretsiz girebilecektir, akşam konserleri bu kapsama dahil değildir.

Bu form 15 Mart Çarşamba günü yanıtlara kapanacaktır.

* "Müzik Eğitimcisi Dayanışma Programı"na katılım KONTENJANLA SINIRLIDIR.
* Programa dahil olan eğitimcilerimiz 25-30 Nisan arası gerçekleşen tüm sunum/panel/toplantı ve açık provalardan faydalanabilecektir, "Müzik Eğitimcisi Dayanışma Programı"na özel içerikler sempozyumun 28-29-30 Nisan Cuma-Cumartesi-Pazar günlerinde yoğunluklu olacak şekilde yerleştirilmektedir.
* Kontenjan önceliği "Depremden etkilenmiş öğrenciler ile çalıştığını bizlere beyan eden" müzik eğitimcilerindedir.
* Konaklama, yol organizasyonu ve masrafları katılımcıların kendisine aittir.

bottom of page